Produkty pro dokonalou relaxaci

Váš obývací pokoj všude tam, kde jen budete chtít

Představte si pohodlnou pohovku, která se nejen hezky houpá, ale může překonat i hranice Vašeho obývacího pokoje. S našimi houpacími křesly propůjčíte každému pokoji, zahradě či terase punc exkluzivity.

Houpací křesla jsou neodolatelně pohodlná, přitažlivá a zprostředkovávají jedinečný pocit bezpečí. Je možné je zavěsit do stropu, na dřevěný trám nebo na speciální stojany.
Nabízeny jsou vnitřní i venkovní modely pro jednu nebo dvě osoby s různými látkovými polštáři v různých barevných provedeních.

Houpací křesla pro vnitřní použití jsou vyrobena ze sisalu. Sisal se získává na severovýchodě Brazílie z vláken sisalové agáve. Aby mohla být zaručena trvanlivost a pevnost křesla, vyrábí se z prvotřídního sisalu s dlouhými vlákny. Sisal je „živý“, přírodní produkt vyžadující stálý přísun vzduchu.

Houpací křesla pro venkovní použití jsou vyrobena z trvanlivého materiálu Duracord, který je odolný vůči dešti i chladu.

Polštáře, stejně jako křesla a stojany, se vyrábějí v Brazílii; vysoce kvalitní materiál z Duracordu a plnicí materiál z umělého vlákna zaručují dlouhou životnost a pohodlí v podobě měkkého posezení či poležení.

Tento luxusní výrobek je pastvou pro oko, je-li součástí interiérového vybavení Vašeho bytu, sauny, wellness či jako luxusní doplněk Vaší terasy, kde relaxací trávíte mnoho chvil.

Spojení ušlechtilých materiálů se stylovým designem je vyjádřením exklusivního vkusu. Dopřejte svému bytu, wellness či terase exklusivní obohacení. Tento produkt je vyvinut a určen především pro ty, kteří si přejí jen to nejlepší, a to do nejjemnějšího detailu.

Total Wellness        … totální relaxace